Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - krem na noc Clinique Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer

Share

Clinique przedstawia nowy opatentowany preparat nawilżający Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer.
Naukowcy Clini
que, wzmacniając naturalny nocny cykl naprawy komórek, znaleźli rewolucyjny sposób pozwalający na optymalizację regeneracji komórkowej i przywrócenie młodości starzejącej się skórze. Uzbrojeni w najnowsze badania i przełomową wiedzę o sirtuinach, substancjach naturalnie znajdujących się w skórze przedłużających jej młodość, marce Clinique udało się stworzyć wszechstronny, odmładzający produkt dla kobiet, pragnących spowolnić pojawianie się widocznych oznak starzenia. Krem regeneruje i odnawia skórę w czasie kiedy śpisz, zwiększa naturalną produkcję kolagenu, dba o istniejący kolagen, oraz efektywnie koryguje pojawianie się zmarszczek.

Zawarta w Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer mieszanka silnych przeciwutleniaczy takich jak Rdestowiec Japoński, wyciąg z korzenia Morwy, witaminy E oraz C pomaga zwalczać uszkodzenia powstałe wciągu dnia i zwiększać naturalne systemy naprawcze skóry. Przywraca skórze witalność i blask, a także eliminuje zmarszczki, co pozwala każdego ranka wyglądać młodziej.

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer zapewnia także potrzebne nawilżenie na poziomie komórkowym, które minimalizuje naturalną tendencję skóry do odwadniania się nocą. Dzięki temu, każdego ranka skóra zyskuje ten pełen energii “efekt 8 godzin” oraz wygląda na wypoczętą i odświeżoną.


Krem jest dostępny w 2 formułach dostosowanych do typu skóry.

-Bardzo sucha do suchej – gęsty i elegancki krem rozjaśnia skórę dzięki intensywnemu nawilżeniu, pozostawiając miękkie, delikatne uczucie.
- Sucha mieszana- miękki krem, który nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną.

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Przetestowany dermatologicznie. Nie powoduje trądziku.

Cena:

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer 30 ml – 155 zł

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer 50 ml – 220 zł
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)