Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Przedstawiam - marka Rouge Bunny Rouge

Share
Dla wszystkich tych, które zaglądają do Perfumerii Douglas marka Rouge Bunny Rouge nie jest zupełną zagadką. Moją uwagę już jakiś czas temu przyciągnęły ich kosmetyki w ślicznych czarno białych opakowaniach. Po wypróbowaniu mogę powiedzieć tylko jedno, wpadłam po uszy. Uwielbiam je. Mam nadzieję,że będę mogła wam je często pokazywać.
A teraz kilka słów o marce.
Rouge Bunny Rouge to wyjątkowa marka kosmetyczna dostępna na naszym na rynku , której koncept wykracza poza tradycyjne rozumienie produktów z branży kosmetycznej. Obok najwyższej jakości produktu, równie ważnym elementem jest nowoczesne wzornictwo oraz starannie wykreowany, niepowtarzalny świat marki. Jest obdarzona arystokratyczną, wiktoriańską osobowością.
Inspiracją przy tworzeniu tożsamości marki była XIX-wieczna angielska opowieść o Księżniczce oprowadzanej po Zaczarowanym Ogrodzie przez psotnego Różowego Króliczka. Gdy wkraczasz do nieziemskiej, przepięknej Krainy Czarów czujesz powiew świeżości, tak jakby ktoś wpiął ci we włosy pachnący kwiat. Jednak gdzieś, w gęstwinie ogrodu, czai się złowrogi szept, który przeszywa cię dreszczem niepokojącej tajemnicy.
Produkty Rouge Bunny Rouge nie muszą być owijane w elegancki papier lub bibułę. Są sprzedawane w wysmakowanych, starannie zaprojektowanych opakowaniach w stylu wiktoriańskich pudeł na kapelusze. Pudełka ozdobione są białymi ornamentami o motywach roślinnych i obwiązane satynową wstążką. We wnętrzu kryje się elegancki pojemnik, który sam w sobie stanowi małe dzieło sztuki.

Rouge Bunny Rouge oferuje w chwili obecnej 198 produktów. Każda kobieta, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie wśród nich kosmetyk, który zaspokoi jej potrzeby, sprawi przyjemność, doda pewności siebie i pozwoli poczuć się seksownie.
Niezwykły świat marki odzwierciedlony jest w niebanalnych nazwach produktów: Iskrząca Pokusa, Diaboliczny Nektar, Ocean Lśnienia, Barwy Zachwytu.

Jeśli ktoś ma ochotę to tutaj znajdziecie piękną, wysmakowaną stronę internetową firmy.
http://www.rougebunnyrouge.com

Jutro pokaże wam fantastyczne cienie tej firmy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)