Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , , ,

Co nowego - sól i peeling do kąpieli Therme

Share
Morska sól w twojej łazience
Peelingi solne i sole do kąpieli z serii Therme zawierają sól z Morza Martwego, której dobroczynny wpływ na organizm jest nieoceniony. Posiada ona wiele cennych składników odżywczych (takich jak wapń, magnez, potas, fosfor, chrom czy żelazo), a jej lecznicze właściwości wykorzystywane są w przypadku różnego rodzaju chorób i dolegliwości. Doskonale sprawdza się jako środek rozluźniający i rozkurczający w przypadku napiętych i bolących mięśni. Jej regularne stosowanie podczas kąpieli działa wyszczuplająco i przyczynia się do redukcji cellulitu. Przyśpiesza przemianę materii w komórkach i pobudza krwioobieg, dzięki czemu skóra szybciej się regeneruje. Peelingi z soli morskiej idealnie oczyszczają i złuszczają martwy naskórek. Skóra staje się bardziej jędrna i wygładzona. Ponadto stosowanie soli morskiej doskonale nawilża skórę i przeciwdziała jej nadmiernemu wysuszaniu.

W skład linii wchodzą:
Sól do kąpieli Therme Thalasso o świeżej nucie zapachowej pozwalającej poczuć przyjemność autentycznej morskiej kąpieli (poj. 500 g, cena 11,99 zł)
Peeling solny Therme Thalasso (poj. 500 g, cena 11,99 zł)
Sól do kąpieli Therme Ylang Ylang o unikatowym zapachu kwiatów z azjatyckiego drzewa Ylang-ylang (poj. 500 g, cena 11,99 zł)
Peeling solny Therme Ylang Ylang (poj. 500 g, cena 11,99 zł)

Produkty z serii Therme Thalasso oraz Therme Ylang Ylang dostępne są wyłącznie w sieci Drogerie Natura na terenie całego kraju.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)