Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - seria kremów Dermika Hialiq 3 D

Share
Dermika przedstawia nową serię kosmetyków Hialiq 3 D z kwasem hialuronowym przeznaczonych do każdego typu cery dojrzałej, wymagającej nawodnienia, wygładzenia zmarszczek i zmniejszenia objawów starzenia się.
Kremy oparte są na super skutecznym potrójnym kwasie hialuronowym 3D . Koncepcja ta umożliwia redukcję zmarszczek w trzech wymiarach – długości, szerokości i głębokości. Wspomagają ją dodatkowo: stymulator nowego kolagenu, regenerujące biolipidy, system dotleniający, aktywne peptydy oraz silny nawilżacz dostarczający wodę do komórek skóry. Dzięki kompleksowemu działaniu kremy już po kilku dniach stosowania wyraźnie wygładzają naskórek, zmarszczki są mniej widoczne, a kontur twarzy jest wymodelowany.


- Hialuronowy krem nawilżający na dzień i na noc .Przeznaczony jest do każdego typu cery dojrzałej, wymagającej nawodnienia, wygładzenia zmarszczek i zmniejszenia objawów starzenia się. Krem ma też doskonałe własności nawilżające oraz ujędrniające. Nadaje skórze świeży i zdrowy wygląd. Cera nabiera młodzieńczej gładkości, staje się ładna, zadbana oraz dobrze chroniona przed utratą wody, wiotczeniem i skutkami starzenia się.

- Hialuronowy krem multiaktywny 60+ przeznaczony jest do skóry bardzo dojrzałej, wymagającej wszechstronnej regeneracji, odżywienia, redukcji zmarszczek i liftingu. Zawiera symulator nowego kolagenu o działaniu ujędrniającym, silnie regenerujące biolipidy oraz system dotleniający, poprawiające strukturę skóry bardzo dojrzałej. Krem ma też doskonałe własności nawilżające, natłuszczające oraz ujędrniające. Daje efekt gładkiej, jędrnej skóry, jakby wypełnionej od środka. Owal twarzy jest bardziej wyrazisty, zmarszczki wygładzone, a skóra miękka i gładka.
- Hialuronowy krem regenerujący na noc do cery suchej dojrzałej, wymagającej wygładzenia, odżywienia, redukcji zmarszczek mimicznych i statycznych oraz zmniejszenia objawów starzenia się.
Zawiera stymulatory nowego kolagenu o działaniu ujędrniającym oraz peptydy redukujące zmarszczki mimiczne. Krem ma też doskonałe własności natłuszczające, wygładzające naskórek, poprawiające elastyczność i jędrność skóry. Pozwala poczuć się komfortowo, dzięki poprawie wyglądu cery, która już po kilku dniach staje się ładniejsza, zdrowsza i zregenerowana. Jest też dobrze chroniona przed skutkami upływającego czasu.

- Hialuronowy krem liftingujący na dzień do każdego typu cery dojrzałej, wymagającej lepszego napięcia i naprężenia, redukcji zmarszczek i poprawy owalu twarzy. Zawiera stymulator nowego kolagenu oraz proteinową siateczkę napinająca skórę. Wykazuje doskonałe własności naprężające i liftingujące, które są bardzo szybko zauważalne. Krem poprawia też elastyczność i jędrność skóry oraz jej nawilżenie. Nadaje to skórze świeży, zdrowy i młodszy wygląd. Owal twarzy jest wymodelowany, a cera miękka i gładka.

- Hialuronowy krem regenerujący do skóry wokół oczu, wymagającej wygładzenia, redukcji zmarszczek mimicznych i statycznych oraz zmniejszenia objawów starzenia się. Umożliwia redukcję zmarszczek i „kurzych łapek” . Skórę wspomagają dodatkowo peptyd redukujący zmarszczki mimiczne oraz silny nawilżacz dostarczający wodę do komórek skóry. Krem ma też doskonałe własności wygładzające naskórek, poprawiające elastyczność i jędrność skóry wokół oczu. Pozwala poczuć się komfortowo, dzięki poprawie wyglądu cery, która już po kilku dniach staje się ładniejsza, zdrowsza i młodzieńczo świeża. Jest też dobrze chroniona przed skutkami upływającego czasu.

1 komentarze:

  1. Wspaniały krem, dobrze się wchłania, twarz jest matowa, swietnie nadaje się pod makijaż. Po nałożeniu czuję się jakbym miałą na buziaku milutki kompres :-). Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)