Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Oscillacion Powerbooster Lancome

Share
Przedstawiam fascynujący kosmetyk Lancome. Wibrującą, wzmacniającą bazę do rzęs Oscillacion Powerbooster Lancome.
Baza poprawia stan powierzchni rzęs. Stają się silniejsze, gęstsze i dłuższe. To unikalny krok w codziennej pielęgnacji, natychmiast wzmocniaja działanie każdego tuszu do rzęs.
Lancôme przedstawia całkiem nową technikę: przełomowy kompleks Crescentia połączony z wibracjami, aby pobudzać rzęsy u nasady, sprzyja ich naturalnemu wzrostowi, oraz wzmacnia rezultat makijażu . Laboratoria Badawcze Lancôme wprowadziły do formuły Madekasozyd, wyciąg z Centella Asiatica stosowany w produktach przeciw wypadaniu włosów. Połączony z Argininą znaną z właściwości pobudzających mikrokrążenie, działa, aby przywrócić gęstość włókom rzęs. Ôscillation Powerbooster nie tylko sprzyja naturalnemu wzrostowi rzęs, ale również wzmacnia je, aby nie wypadały przedwcześnie. Każdego dnia, rzęsy stają się widocznie wzmocnione, silniejsze, dłuższe, grubsze, gęstsze i bardziej odporne.
Formuła Ôscillation Powerbooster działa w idealnej harmonii z wibracjami szczoteczki imitując masaż nasady wachlarza rzęs, pomagając w ten sposób pobudzić mikrokrążenie i uzyskać unikalny rezultat makijażu.

Cena: 135 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)