Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , ,

Zabiegi - AA Prestige Institute Sekrety Raju

Share
Oto pierwszy zabieg, który pokazuję wam na mojej stronie. Zawsze warto oddać się w ręce specjalistów i w miłej atmosferze zadbać o siebie. Zwłaszcza, że wielkimi krokami zbliża się Gwiazdka i Sylwester, a za nimi karnawał. Warto już teraz poświęcić pielęgnacji nieco więcej uwagi.

Zabieg AA Prestige Institute Sekrety Raju, to zabieg intensywnie nawilżający i wygładzający.

który przeciwdziała nadmiernemu wysuszeniu i gwarantuje szybką regenerację skóry. Ekskluzywna, kremowa maska zawierająca wyciągi z peruwiańskiej rośliny Tara, hibiskusa białego i melasy buraka cukrowego, które idealnie odżywia i nawilża. Podczas zabiegu zostają wzmocnione naturalne mechanizmy ochronne, które opóźniają procesy starzenia się skóry. W rezultacie skóra odzyskuje gładkość i elastyczność. Jabłkowy zapach Nektaru pielęgnacyjnego do ciała AA Prestige Institute przenosi nasze zmysły do rajskiego ogrodu, przepełnionego zapachem dojrzałych owoców.

Czas trwania zabiegu: 75 minut. Cena około 150,00

SCHEMAT ZABIEGU:
- Wykonać peeling ciała przy pomocy Peelingu kremowego, a następnie resztki preparatu usunąć ze skóry wilgotnymi kompresami lub zmyć pod prysznicem.
- Przełożyć do miseczki około 100 ml gotowej Maski kremowej (można podgrzać lekko w łaźni wodnej). Nanieść cienką warstwę na ciało. Owinąć klientkę folią i lekko ogrzewać kocem elektrycznym lub w przygotowanej wcześniej kapsule SPA np. w suchej saunie. W przypadku kapsuł parowych nie stosować owijania folią. Po upływie 20-30 minut zdjąć folię, a pozostałość maski zmyć pod prysznicem lub przy pomocy wilgotnych kompresów.
- Okrężnymi ruchami wmasować Koncentrat witaminowy w okolice łydek, ud, pośladków Aby zintensyfikować działanie koncentratu zaleca się zastosowanie ultradźwięków (sonoforeza).
- Na zakończenie zabiegu wmasować niewielką ilość nektaru pielęgnacyjnego w całe ciało klientki.

Preparaty użyte do zabiegu:


- AA Prestige Institute Peeling kremowy do ciała z owocami lychee i masłem kakaowym

- AA Prestige Institute Nawilżająca maska kremowa do ciała z betainą, wyciągiem z peruwiańskiej rośliny Tara i hibiskusa białego

- AA Prestige Institute Nektar pielęgnacyjny do ciała z betainą, kwasem hialuronowym i ekstraktem z ananasa.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)