Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

W krainie zapachów - Ricci Ricci Nina Ricci

Share
Ricci Ricci to najnowszy zapach znanej kreatorki świata mody Niny Ricci o świeżych, kwiatowych, zmysłowych nutach, który stworzony został dla nowoczesnej, wielkomiejskiej kobiety. To zapach dla kobiet pewnych siebie i pełnych radości życia. Jego głównym składnikiem jest, niezwykły kwiat, który otwiera się dopiero pod wieczór i kwitnie przez całą noc.
Ricci Ricci pobudza zmysły i poprawia nastrój. To zapach, który rozwija się i towarzyszy kobiecie w ciągu całego dnia. Dodaje jej otuchy świeżym aromatem rabarbaru i bergamotki w nucie głowy, następnie czaruje zapachem tuberozy indyjskiej i róży stulistnej w nucie serca, dodając jej na końcu wyjątkowej pewności siebie zmysłowymi nutami bazy: paczulą i drzewem sandałowym.
Francuski Dom Mody Nina Ricci wyróżnia się ponadczasowością, eleganckimi kreacjami i luksusowymi zapachami. Słynie również z charakterystycznej wstążki i unikalnych flakonów. Ricci Ricci łączy te dwa elementy – nasadkę flakonu tworzy wyprofilowana metalowa wstążka w kolorze różowym, symbolizująca magiczną moc kobiety. Dzięki wonnej wstążce może ona roztaczać wokół siebie piękno i radość życia, pobudzać kreatywność i chęć do zabawy.

Pojemność i ceny:

Ricci Ricci edp 80ml – 360 PLN

Ricci Ricci edp 50ml – 270 PLN

Ricci Ricci edp 30ml – 180 PLN

Dezodorant – 99 PLN

Balsam do ciała – 99 PLN

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)