Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Do włosów - Pantene pro -V intensywna regeneracja

Share
Linia Pantene pro -V intensywna regeneracja sprawia dzięki swoim składnikom odżywczym, zawartym w systemie szamponu i odżywki, że włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem lub niewłaściwą stylizacją, są widocznie mocniejsze i gładsze, bardziej lśniące i podatne na układanie oraz zdecydowanie mniej się puszą i elektryzują.
Linia Pantene z formułą Amino-S, pomaga odbudować strukturę włosów od cebulek aż po końce.18 różnych, właściwie dobranych składników, zawartych w odżywkach Pantene, odżywia i dogłębnie nawilża włosy od wewnątrz, wygładzając ich powierzchnię, dzięki czemu stają się one bardziej podatne na układanie i lśnią niczym tafla lustra. Substancje te, to m.in. – wnikające głębiej niż pozostałe elementy - prowitaminy, a także alkohole nasycone, zapewniające kremową konsystencję warstwy ochronnej, która odpowiada za utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia włosów i zapewnia wyrównanie powierzchni każdego z nich. Zawarta w odżywkach Pantene unikalna formuła Amino-S, będąca połączeniem protein i silikonów, przywiera do powierzchni włosa nie obciążając go. Jest to możliwe dzięki dodatkowemu wiązaniu białkowemu, znajdującemu się w cząsteczce amino-silikonu, które - zakotwiczając się na powierzchni włosa – uzupełnia ubytki w jego strukturze, wyrównując ją. Działając niczym warstwa ochronna, pomaga zapobiegać uszkodzeniom włosa podczas czesania, energicznego szczotkowania czy niewłaściwej stylizacji. pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia włosów już po trzech użyciach i zapewnia długotrwałe nawilżenie włosów do 24 godzin.
W skład serii wchodzą:

Szampon Intensywna Regeneracja 250ml – 9,99 zł
Szampon Intensywna Regeneracja 400ml – 13,99 zł
Szampon Intensywna Regeneracja 2w1 250ml – 9,99 zł
Szampon Intensywna Regeneracja 2w1 400ml – 13,99 zł<
Odżywka Intensywna Regeneracja 200ml – 9,99 zł
Odżywka Intensywna Regeneracja 400ml – 13,99 zł
Intensywna regeneracja - odżywka bez spłukiwania 150 ml – 9,99 zł
Intensywna regeneracja - odżywka bez spłukiwania 300 ml – 13,99 zł

3 komentarze:

  1. zależy mi na nawilżaniu włosów, bo mam wysuszone przez farbowanie. Dobrze wiedzieć, że długo nawilżają włosy, nie trzeba codziennie myć głowy (a to znowu sprawia, że się włosy szybciej przetłuszczają...) i nakładać ton odżywek...

    OdpowiedzUsuń
  2. wybróbowałam i jestem bardzo zadowolona :) dzięki za rade!

    OdpowiedzUsuń
  3. A gdzie kupić tą linię kosmetyków Pantene ?

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)