Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - podkład w sztyfcie Dermablend Vichy

Share
Do bardzo dobrego i lubianego podkładu korygującego Dermablend Vichy dołączył właśnie intensywnie kryjący podkład w sztyfcie Dermablend.
W ultrapraktycznym, szerokim sztyfcie o podwójnym działaniu ujednolica skórę jak podkład i koryguje defekty jak miejscowy korektor.
Można go nakładać bezpośrednio na skórę, lub palcami albo pędzlem w zależności od potrzeby.
Jego elastyczne i lekka konsystencja wzbogacona w olej, który rozpuszcza się pod wpływem temperatury skóry, natychmiast dopasowuje się i idealnie pokrywa defekty, nie powodując efektu maski. Ukryje żyłki, zaczerwienienia, zasinienia i przebarwienia, trądzik czy też zmiany pooperacyjne.
Jest dostępny w palecia 7 odcieni:
11 Porcelain, 12 Opal, 13 Light, 14 Nude, 15 Sand, 16 Bronze.
Aby uzyskać idealny efekt, dołączono mini poradnik dotyczący aplikacji.
Cena 89 zł.

Podkład korygujący w kremie Vichy Dermablend, jest wyjątkowym preparatem w którym zastosowano formułę o aksamitnej konsystencji stapiającej się ze skórą. Dzięki niej pigmenty mogą występować w 25% koncentracji, dwukrotnie większej niż w klasycznym podkładzie, a mimo to nie ma ryzyka nałożenia zbyt grubej warstwy. Pigmenty o doskonałym powinowactwie do naskórka, sprawiają, że podkład korygujący Dermablend utrzymuje się przez 12 godzin. Bez efektu maski. Wystarczy nałożyć go umiejętnie, niewielką ilość, w razie potrzeby dodawać stopniowo więcej preparatu. Pięknie kryje wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia, dobrze dobrany kolor gwarantuje idealnie naturalny , a jednocześnie kryjący efekt.
Polecam

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)