Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - krem Neovadiol GF Vichy

Share
Przedstawiam nowy , rewelacyjny krem poprawiający gęstość skóry i proporcje twarzy dla Pań po 50 - tce Neovadiol GF Vichy.
W okresie menopauzy zmniejsza się poziom wody i lipidów skórze. W rezultacie cera staje się przesuszona i bardziej szorstka. Krem zapewnia dogłębne nawilżenie i wyrównuje poziom lipidów w skórze. Dzięki innowacyjnemu składowi molekularnemu krem działa na 3 strategiczne strefy: policzki, szyję i owal twarzy. Rysy twarzy i kontury szyi są podniesione, policzki wypełnione, proporcje skorygowane.

Kremy Neovadiol Gf swoją skuteczność zawdzięczają wyjątkowym składnikom:

- Pro-Xylane to naturalny cukier, pochodny cząsteczki ksylozy. Wzmacnia on tkankę podporową.

- Proteic Gf to naturalny wyciąg bogaty w proteiny roślinne. Pobudza syntezę i czynnik wzrostu.

Są to kremy na dzień i na noc, do skóry normalnej i mieszanej i do skóry suchej i bardzo suchej

Neovadiol Gf – Krem na dzień

Formuła tego kosmetyku została wzbogacona olejami roślinnymi, które sprzyjają wyrównaniu niedoborów wody i lipidów w skórze.

Cena ok. 117 zł

Neovadiol Gf – Krem na noc

Podczas menopauzy zapas wody w tkankach zmniejsza się, szczególnie nocą. Widać to zwłaszcza rano, po przebudzeniu – skóra jest jakby „wygnieciona.” Dlatego eksperci z Vichy wzbogacili fomułę kremu o Phytodoline – mikropobudzającą substancję.

Cena ok. 127 zł

Opinia: Tym razem powiem wam co powiedziała moja mama, która jest w wieku odpowiednim do używania tego kremu. Krem bardzo jej się spodobał. Ładnie pachnie i ma miłą konsystencję, szybko się wchłania. Jego działanie jest dla niej wyraźne i zauważalne. Buzia jest gładsza, skóra jędrniejsza, poprawił się owal. Już poprosiła mnie o następne pudełeczko.
Będę miała trafiony prezent dla mamy. Bardzo dobry krem.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)