Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Kosmetyki Gwiazd - Jennifer Aniston i krem Nuxe Nirvanesque

Share
Rozpoczynam nowy cykl poświęcony ulubionym kosmetykom Gwiazd.
Muszę się przyznać do słabości jaką jest śledzenie życia ulubionych aktorek. Zawsze wyszukuję informacji, jakich kosmetyków lubią używać i sama chętnie je kupuję. No bo przecież jeśli po dany produkt sięga osoba, która może kupić sobie przysłowiową gwiazdkę z nieba, to w tym kosmetyku musi być coś szczególnego. Przecież dla tych kobiet piękny wygląd jest częścią ich zawodu. Poświęcają pielęgnacji czy odpowiedniemu makijażowi wiele uwagi.

Oto pierwszy kosmetyk - fantastyczny krem do twarzy Nuxe Nirvanesque Przeciw pierwszym zmarszczkom mimicznym. Jest on ulubieńcem Jennifer Aniston, zabawnej i słodkiej Rachell Green z kultowego serialu "Przyjaciele".
Jest to krem na bazie wyciągu z ziaren niebieskiego lotosu, maku polnego oraz korzenia prawoślazu (trio aktywnych składników opatentowanych przez markę NUXE). Krem redukuje pierwsze zmarszczki, działając w miejscu ich powstawania. Efekt wygładzenia i rozkurczenia uzyskuje się dzięki zmniejszeniu mikronaprężeń tkanek skórnych. Kompleks Calmosensinea intensywnie odpręża, jednocześnie stymulując syntezę endorfin . Bardzo aksamitna (dzięki szarłatowi ) konsystencja sprawia, że skóra staje się delikatniejsza, wygładzona i promienna.
Prawdziwa Nirwana dla skóry.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)