Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Jesienne kolekcje - Nouba

Share
Wyjątkowe barwy, nasycenie pigmentami, odważne zestawienia kolorów – to cechy , jak zwykle kreującej trendy profesjonalnej marki Nouba w najnowszej kolekcji Beautiful.

w sklad kolekcji wchodzą:

- błyszczyk Lipshine volume - Wyjątkowo doskonałe i krystalicznie czyste kolory wraz z „lustrzanym efektem” to zalety nowego wspaniałego błyszczyka, który zawiera pentapeptydy, unikalny, opatentowany i testowany klinicznie “botanical complex”, wraz z efektem powiększenia. Lipshine volume odżywia i poprawia nawilżenie zapobiegając procesom starzenia się naskórka.To błyszczyk zamknięty w innowacyjnym, okrągłym pojemniczku z profesjonalnym aplikatorem.
Cena: 69 zł

- cienie Nombra - Wyjątkowa formuła wypiekanych cieni Nombra sprawia, że długo utrzymują się na powiece. Kolory zostały wyselekcjonowane z myślą o kobietach, które pragną stworzyć niepowtarzalny, unikalny i odważny makijaż oka.
Cena: 59

- Boule powder - Wypiekany puder w kompakcie. Wypiekany Puder w kompakcie to produkt opracowany na podstawie innowacyjnej technologii REAL BAKING. Zawiera składniki najnowszej generacji. Jest to idealnie jedwabisty puder, który pozostawia skórę subtelną, niesamowicie gładką i naturalnie matową. Można stosować pojedynczo lub na podkład jako wykończenie makijażu.
Cena: 89 zł

- 4 cienie Quattro - Nowe cienie Quattro to dwa rodzaje wypiekanych, kolorystycznie harmonizujących ze sobą barw. Przechodząc stopniowo od ciemnych odcieni szarości do intensywnych odcieni różu stworzymy niepowtarzalny makijaż oka.
Cena: 119 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)