Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - kremy do twarzy Chanel Ultra - Correction Lift

Share
Dział Badań CHANEL opracował oryginalną i innowacyjną koncepcję walki z utratą jędrności skóry. Nową gamę kosmetyków pielęgnacyjnych CHANEL PRECISION oparto na zapożyczonej z architektury strukturalnej koncepcji w celu przywrócenia skórze idealnego poziomu napięcia i objętości. Koncepcja ta nosi nazwę tensegralności.Wiedza o budowie i fizjologii skóry oraz ścisły nadzór rozwoju technologicznego pozwoliły Działowi Badań marki CHANEL wykazać, że podobnie jak każda konstrukcja, skóra oparta jest na systemie sił i napięć, które odpowiadają za objętość, jędrność, równowagę, funkcjonowanie i młodość skóry. Z ULTRA CORRECTION LIFT, CHANEL PRECISION staje się architektem skóry.

  • CHANEL PRECISION wzbogaca się o 4 kosmetyki do pielęgnacji twarzy, które przywracają skórze napięcie i kształt w dzień i w nocy: Serum, Emulsja na dzień SPF 15, Krem na dzień SPF 15, Krem na noc.

  • Potrójna skuteczność najważniejszego składnika, elemi PFA. Stymuluje produkcję tensyn, wzmacnia włókna elastyczne i podtrzymujące, odbudowuje membranę strefy przylegania skórno-naskórkowego dla przywrócenia komunikacji międzykomórkowej.

  • Przyjemność konsystencji gęstych i jedwabistych o zapachu róży, jaśminu i hiacyntu z nutą zielonych owoców i pudrowym tłem drogocennego drewna…

- Rzeźbiące serum ujędrniające - jasnoróżowy żel-krem łączy efekt stretchu i napięcia skóry dzięki obecności polimeru protein słodkiego migdała, który tworzy na powierzchni naskórka delikatny, liftujący i elastyczny film.

- Liftingujący krem ujędrniający na Dzień Spf 15- Komfortowa, ale lekka konsystencja zapewnia natychmiastowy efekt powlekający/liftujący, matowy i nietłusty. W skład jego formuły wchodzą elemi PFA, antyoksydanty takie jak pseudo-dipeptyd i olejek Canola, czynniki nawilżające (hialuronian sodu, polisacharydy) oraz masło karité ze względu na właściwości zapobiegające odwadnianiu, doskonałe dla suchej skóry.

- Liftingująca Emulsja Ujędrniająca Spf 15 - Ultralekka i ultraskuteczna formuła. Dla kobiet, które preferują bardziej płynną konsystencje przy zachowaniu takich samych, błyskawicznie odczuwalnych doznań wyrzeźbienia/liftingu, o identycznej formule nawilżającej i efekcie ujędrnionej skóry... bez masła karité.

- Liftingujący Ultraujędrniajcy Krem Na Noc - Krem, który przywraca skórze gęstość. Do najważniejszych składników ujędrniających i ochronnych znajdujących się w kremie na dzień dołącza ekstrakt kwiatu Parijata stosowany w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Składnik drogocenny, bo przywraca skórze gęstość w nocy poprzez stymulację syntezy kolagenu. Delikatny, komfortowy, odżywczy krem zapewniający efekt liftujący natychmiast po nałożeniu jest specjalnie dostosowany do aktywności skóry.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)