Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na własnej skórze - maska Olay Total Effects

Share
Materiałowa Maseczka Intensywnie Odmładzająca OLAY Total Effects. Z myślą o kobietach, poszukujących nowych metod walki z oznakami starzenia, eksperci laboratoriów OLAY, opracowali innowacyjną, materiałową maseczkę intensywnie odmładzającą OLAY Total Effects. Pomaga ona zwalczać aż 7 objawów starzenia skóry już po 15 minutowym zastosowaniu. Natomiast składniki odmładzające zawarte w każdej jednorazowo użytej masce to odpowiednik 30 dniowej, regularnej pielęgnacji odmładzającej.
Maseczka nasycona jest aktywnymi składnikami o działaniu odmładzającym. Zawiera najwyższe spośród produktów Total Effects stężenie Vitaniacyny (wyjątkowy kompleks witaminy B3, pro-witaminy B5, witaminy E) zapewnia efektywne odmładzanie skóry i utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia. Intensywnie ją wzmacnia i odżywia. Zapewniają natychmiastowe uczucie komfortu i efekt wilgotności równy 30-krotnemu poziomowi nawilżenia dostarczanemu do skóry z kosmetykami przeznaczonymi do codziennej pielęgnacji. Cera ożywia się i pozostaje aksamitnie gładka i miękka. Natomiast wyciąg z zielonej herbaty skutecznie neutralizuje działanie wolnych rodników i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.
Materiał idealnie przylega do twarzy dopasowując się do jej indywidualnych kształtów, a składniki odżywcze wnikają efektywniej niż po nałożeniu zwykłego kremu nawilżającego. Warstwa otulająca skórę substancjami odmładzającymi jest niezwykle delikatna i zapewnia wrażenie miękkości.
Cena: 39,99
Moja opinia: Krótko mówiąc, domowa maseczka, która daje efekt porównywalny do wizyty u kosmetyczki. Fantastyczny kosmetyk. Łatwo wyjąć maseczkę z torebki, rozłożyć i delikatnie ułożyć na buzi, kiedy już ją dopasujesz, masz 15 minut relaksu, a maseczka w tym czasie robi swoje. Za to po zdjęciu cudowny efekt gładkiej , jedwabistej odżywionej i nawilżonej skóry. Efekt tak zwany bankietowy, fantastyczny przed ważnym wyjściem, wręcz spektakularny. A mój własny sprytny sposób na recycling maseczki, po zdjęciu z buzi przetarłam mięciutką materią dekolt i dłonie.
Polecam

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)