Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - ARTISTRY essentials - zestaw podróżny

Share
Wiosną 2009 roku ARTISTRY wprowadziła na polski rynek serię do bazowej pielęgnacji skóry ARTISTRY™ essentials, złożoną z preparatu do oczyszczania, tonizowania oraz nawilżania, w wersjach do skóry suchej i normalnej oraz tłustej i mieszanej.
Od niedawna w sprzedaży dostępne są podróżne zestawy tych kosmetyków w małych, poręcznych tubkach i buteleczkach. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu zmieszczą się one w każdej kosmetyczce, a dzięki plastikowym opakowaniom – nie potłuką i nie zniszczą.
W skład zestawów podróżnych ARTISTRY™ essentials wchodzą następujące preparaty:
Zestaw do skóry suchej i normalnej
–Preparat oczyszczająco – nawilżający do mycia twarzy i demakijażu - pozbawiony mydła, z nawilżającym kompleksem Nourish 3 (w składzie: lipidy, figa indyjska, błękitna agawa, wiesiołek, juka, widliczka oraz rośliny bogate w kwasy tłuszczowe omega - szałwia argentyńska, otręby ryżowe, orzech kukui, olej ze słonecznika
Tonik nawilżający z wyciągiem z wiesiołka i olejem z orzechów makadamia
Krem nawilżający.

Zestaw do skóry tłustej i mieszanej – normalizujący
Ma w składzie zestaw składników (lipidy oraz rośliny o właściwościach normalizujących: acerola, wyciąg z figi indyjskiej, śliwka kakadu, kora cynamonowa, imbir).
Preparat oczyszczająco – normalizujący- beztłuszczowy, z naturalnym składnikiem myjącym na bazie owsa
Tonik normalizujący - dwufazowy (należy go wstrząsnąć przed użyciem), neutralizujący powierzchniowo substancję tłuszczową
Krem normalizujący
Cena zestawu podróżnego ARTISTRY™ Essentials: 49 zł
Produkty ARTISTRY™ essentials dostępne są w sprzedaży bezpośredniej, w tym poprzez www.amway.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)