Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - jesienna kolekcja makijażu E. Funkhouser NY 009 Paramount

Share
Oto nowa gwiazdorska kolekcja E. Funkhouser NT 009 Paramount lśni w najlepszym stylu Glamur klasycznego Hollywood. Srebrny ekran, czerwony dywan, charakterystyczny odgłos przesuwanej taśmy filmowej, ikony ekranu - symbole Hollywood zapisały się już na stałe w masowej wyobraźni. Stały się inspiracją do stworzenia tej kolekcji kosmetyków Dzięki niej każda kobieta może na chwilę stać się gwiazdą Hollywood.

W skład kolekcji E. FUNKHOUSER(tm) NEW YORK 009 Paramount wchodzą kosmetyki kolorowe, przeznaczone do makijażu oczu, ust i policzków. Wszystkie, zgodnie z ideą patronującą całości, utrzymane są w konwencji hollywoodzkiego blasku - mocne, żywe kolory zostały tu zestawione z odcieniami połyskującymi i opalizującymi. Kosmetyki te, począwszy od kremowego tuszu do kresek, poprzez kremowe cienie do powiek, błyszczyki, pomadki, konturówki, aż po kolorowe lakiery do paznokci i brokatowy puder, pozwalają na iście gwiazdorskie wykończenie makijażu.
Wskład kolekckji wchodzą:
- kremowy, lśniący drobinkami cień do oczu 76 zł
- kremowy, metaliczny tusz do kresek 69 zł
- lśniący puder do ciała 105 zł.
- błyszczyk z konturówką 102 zl.
- podwójny róż do policzków 106 zł
-4 lakiery do paznokci 86 zl.Produkty E. FUNKHOUSER(tm) NEW YORK z kolekcji 009 Paramount w Polsce dostępne są w sprzedaży bezpośredniej, w tym także poprzez Amway Online: www.amway.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)