Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na własnej skórze - żel do mycia twarzy DNA Regeneracja AA Oceanic

Share
Nowe Żele z serii AA Oceanic do twarzy z nową, ulepszoną recepturą, pozbawioną składników wywołujących podrażnienia. Łagodnie pielęgnują i nawilżają pozostawiając skórę miękką i delikatną. Dodatkowe atuty to: duże opakowania (200ml), wysoka wydajność produktów oraz poręczna, higieniczna butelka z pompką.

AA DNA Regeneracja 40+ Dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Nie zawiera SLES (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia napięcia. Działa regenerująco, opóźniając procesy starzenia się skóry. Zawiera ekstrakt z kasztanowca, dzięki czemu uszczelnia naczynia krwionośne. Ekstrakt z planktonu regeneruje i opóźnia starzenie skóry, alantoina łagodzi podrażnienia

Moja opinia: delikatny żel, który ładnie zmywa twarz, nie pieni się zbyt mocno i łatwo spłukuje. Nie Zawiera SLES, co jest bardzo ważne i niezwykłe w takim produkcie. Moja skóra po nim jest gładka, nie ściągnięta, nawet zdażyło mi się nie użyć po nim kremu i nie czułam dyskonfortu. Ma pompkę, co lubię i niedrażniący zapach. Jest wydajny. Polecam.
Cena 19,8 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)