Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na własnej skórze - Nabłyszczające cienie pyłkowe Oriflame

Share
Nowa seria cieni do powiek Oriflame Beauty została stworzona z myślą o kobietach, które chcą precyzyjnie i szybko malować sobie oko.Cień do powiek w pudrze poza poręcznym kształtem posiada wbudowany aplikator wykonany z mocnego kauczuku, który ułatwia nakładanie cieni. Dzięki stożkowatemu kształtowi możliwe jest łatwe stopniowanie intensywności koloru.
Cień zawiera specjalne perłowe drobinki które nadają oku krystaliczny połysk,zawartość specjalnych substancji powoduje, że cienie są trwałe i nie osypują się. Zostały stworzone w pięciu kolorach: Pearly White, Copper Brown, Emerald Green, Purple Glow, Aqua Blue
Moja opinia: Uwielbiam cienie do powiek, a ich różne sposoby aplikacji naprawdę mnie kręcą:) . Te zgrabne pudrowe cienie mają śliczne letnie kolory. Kolor na oku może być pastelowy lub intensywny jeśli nałoży się go więcej. Mają wygodny aplikator, da się nim zrobić ładną linię. Nie opsypują się i na bazie do cieni długo utrzymują się na miejscu. Błyszczą delikatnie i nie nachalnie. Drobinki nie podkreślają zmarszczek. Cień można rozetrzeć palcem lub pędzlem.
Polecam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)