Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na własnej skórze - lakier do paznokci O.P.I.

Share

Lakiery z nowej kolekcji South Beach O.P.I.
Paleta kolorów tego sezonu to gorący róż, chłodny koral, błękit oceanu, lila i szarość, piaskowe odcienie naturalne oraz srebrzysta biel. Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów O.P.I, do grona których należą największe gwiazdy show biznesu.

Moja opinia: Lakiery O.P.I to kultowe lakiery dostępne wreszcie w Polsce. Maja dużą objętość 15 ml. i wygodną długą zakrętkę, łatwo się dzięki niej maluje. Pędzelek jest długi i dość duży. To plus, lubię takie pędzelki. Lakier nie robi smug, druga warstwa jest już idealnie gładka. Jest wytrzymały i co ważne nie niszczy i nie przebarwia paznokci.Łatwo się zmywa. Ma fantastyczne kolory. Ja mam Mod-ern girl koralowy i Feelin hot- hot- hot truskawkowo śmietankowy.
Polecam


1 komentarze:

  1. Też mam Feeling Hot-Hot-Hot z kolekcji South Beach. Łacznie moja liczba OPi przekroczyła chyba 10 sztuk, a w planach mam kolejne...

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)