Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - cienie mineralne Bell

Share


Nowość! Cienie MINERAL SHOW

Kolory ziemi to prawdziwy evergreen kobiecego makijażu. Stonowana, inspirowana naturą paleta nieustannie znajduje swoje zwolenniczki zarówno wśród pań preferujących makijaż dyskretny, jak i znacznie odważniejszych. Zamiłowanie kobiet do barw złocistego piasku, opalizującego brązu czy mglistego fioletu zainspirowało firmę Bell do stworzenia unikalnej kolekcji cieni MINERAL SHOW, które dzięki zawarciu wyselekcjonowanych minerałów stanowią bezpieczny makijaż twoich oczy.

Cienie MINERAL SHOW to propozycja dla kobiet, które poszukują barw w naturalny sposób harmonizujących z ich urodą. Znajdujące w strukturze perłowe pigmenty sprawią, że makijaż oczu jak magnes przyciąga uwagę, intryguje i zachwyca. Zawarte w MINERAL SHOW składniki mineralne podkreślają indywidualny wyraz oczu oraz dbają o zdrowy wygląd skóry, zaś perfekcyjne nałożenie kosmetyku na powiece ułatwia specjalnie dobrany aplikator.Tak jak minerały tak i cienie MINERAL SHOW mają złożone i bogate wnętrze. Zmielone na pyłek drobinki miki odbijają i rozpraszają światło, dzięki czemu makijaż jest świetlisty. Za tęczowe efekty odpowiada dwutlenek tytanu, który w duecie z miką podnosi intensywność barw działając zarazem jak filtr przeciwsłoneczny. Regenerację skóry powiek wspomagają tlenki żelaza, które odbijając światło działają jak optyczny reduktor zmarszczek.
Siedem cieni w barwach najcenniejszych darów ziemi gwarantuje fascynujące spojrzenie… Nieodmiennie… Jak kryształy…

Sugerowana cena detaliczna:
* Cień Mineral Show 5g – 13,50 PLN
Dostępne kolory:
* topazowy brąz, kwarcowy beż, ametystowy fiolet, szafirowy fiolet, malachitowa zieleń, kobaltowy granat, antracytowy grafit

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)